Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 21 Oct
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Ullensaker/Kisa 2
Sørumsand kg 9er A
Thu 21 Oct
kl 20:15 - 21:49
Sørumsand 2 - Skedsmo 3
Sørumsand kunstgress
Sat 23 Oct
kl 13:00 - 14:14
Sørumsand - Fjellhamar
Sørumsand kg 9er A
Mon 25 Oct
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Åsen
Sørumsand kg 9er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 18 Oct
kl 18:30 - 20:04
Sørumsand 2 - Lørenskog 5
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand - Kurland
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 18:30 - 19:44
Lørenskog - Sørumsand
Sørumsand kg 9er B
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 20:14
Sørumsand - Frogner 2
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Lillestrøm
Sørumsand kg 9er B
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 13:00 - 14:44
Sørumsand - Lørenskog 2
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 20:15 - 21:29
Sørumsand - Kløfta
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand - Nittedal
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 18:54
Sørumsand 2 7er - Gjelleråsen
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:14
Sørumsand - Skjetten
Sørumsand kg 9er B
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:04
Sørumsand Hvit - Bjerke Rød
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand - Raumnes & Årnes
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:04
Sørumsand 2 - Rælingen 3
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 15:00 - 16:24
Sørumsand - Frogner 9er
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 20:15 - 21:49
Sørumsand 2 - Frogner 2
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Sørumsand - Kløfta
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Fet 2
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Hvit - Søndre Høland Sort
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 13:00 - 14:24
Sørumsand - Fjellhamar
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Fri 17 Sep
kl 18:00 - 19:04
Sørumsand Hvit - Skedsmo Rød
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand 2 7er - Frogner 2 9er
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:04
Sørumsand - Fjellhamar
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Skedsmo
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 2 - Enebakk 2
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 18:04
Sørumsand Rød - Fet Marine
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand - Lørenskog
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand 2 - Bjerke 2
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:00 - 18:04
Sørumsand Hvit - Aurskog/Finstadbru Grønn
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Kløfta
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 2 - Dalen
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Fri 3 Sep
kl 19:00 - 20:04
Sørumsand Hvit - Sand Rød
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand 2 7er - Bøn
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Rælingen
Sørumsand kg 9er B
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Nittedal
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand - Aurskog-Høland
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Rød - Raumnes & Årnes Hvit
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 19:24
Sørumsand - Nittedal
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 20:15 - 21:49
Sørumsand - Skedsmo
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:04
Sørumsand Hvit - Frogner Rød
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 19:24
Sørumsand - Kløfta
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand 2 - Hurdal
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Skjetten
Sørumsand kg 9er B
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Skedsmo
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Skjetten
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 2 - Bjørkelangen
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand - Fjellhamar
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand 2 7er - Hvam +
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:49
Sørumsand 2 - Ullensaker/Kisa 3
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand - Skedsmo
Sørumsand kg 9er A
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Lørenskog 2
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand 3 - Kurland 2 7er
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Rød - Lørenskog Orange
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Sun 15 Aug
kl 13:00 - 14:24
Sørumsand - Rælingen
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Sun 15 Aug
kl 13:00 - 14:24
Sørumsand - Fet
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Fri 13 Aug
kl 20:15 - 21:29
Sørumsand 2 - Frogner 2
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand - Frogner
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand - Skjetten
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Sun 8 Aug
kl 13:00 - 14:24
Sørumsand - Rælingen
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 18:30 - 19:54
Sørumsand 2 7er - Gjerdrum
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 20:15 - 21:29
Sørumsand 2 - Lørenskog 3
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand - Fet
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:45 - 20:19
Sørumsand - Rælingen
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 2 - Fet 5
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Hvit - Frogner Blå
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Sun 20 Jun
kl 13:00 - 14:34
Sørumsand - Fet
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Rød - Strømmen Rød
Sørumsand 3 7er B
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:14
Sørumsand 2 - Frogner 3 7er
Sørumsand kg 9er B
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Hvit - Lillestrøm Grønn
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 19:44
Sørumsand 2 - Skjetten 3
Sørumsand 3 9er A
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 16:00 - 17:34
Sørumsand G16 3.div - Skjetten G16 3.div
Sørumsand kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Fet 3
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 3 5er - Skedsmo 6
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:45 - 20:49
Sørumsand 2 - Strømmen
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Rød - Lillestrøm Sort
Sørumsand 3 7er B
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Skjetten
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Hvit - Skedsmo Rød
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:15 - 18:19
Sørumsand Hvit - Fet Gul
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Skedsmo
Sørumsand 3 7er C
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Hvit - Frogner Rød
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Mon 24 May
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 3 5er - Skjetten 3
Sørumsand 3 7er C
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand 2 - Lillestrøm 3
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Thu 20 May
kl 17:15 - 18:19
Sørumsand Hvit - Skjetten Hvit
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand Rød - Fet Hvit
Sørumsand 3 7er B
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:34
Sørumsand - Dalen
Sørumsand 3 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline