Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 19:30
Møte fyrverkeri
  Tonja M. Orderud
Tue 8 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Thu 10 Dec
kl 20:30 - 22:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Sun 13 Dec
kl 18:30 - 20:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 15 Dec
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Wed 16 Dec
kl 11:00 - 16:00
Møte Lillestrøm Kommune
  Bjørg Andal
Sat 9 Jan 2021
kl 16:00 - 14:00
Fotball
  Morten Takman
Tue 23 Mar 2021
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte SIF
  Tonja M. Orderud
Fri 14 May 2021
kl 18:30 - 20:30
konfirmasjon
  Paal Berg
Sat 4 Sep 2021
kl 12:00 - 23:00
Konfirmasjon
  Anne - Merete Huse
Sat 7 May 2022
kl 12:00 - 18:30
konfirmasjon
  Linda Larsson
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 3 Dec
kl 19:30 - 21:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 3 Dec
kl 10:00 - 12:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 1 Dec
kl 19:30 - 21:30
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Sat 28 Nov
kl 10:00 - 22:00
konfirmasjon
$item.username   Bettina Caroline Forsberg
  Les mer  
Fri 27 Nov
kl 15:00 - 17:00
konfirmasjon
$item.username   Bettina Caroline Forsberg
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 17:00 - 20:00
Styremøte + Årsmøte Frivilligsentralen
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 18:30 - 20:00
Møte A-lag Herrer Fotball
$item.username   Kenneth Wold
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 19:30 - 21:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 10:00 - 12:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 21:30
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Fri 30 Oct
kl 17:30 - 19:30
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 28 Oct
kl 11:00 - 16:00
Møte Lillestrøm Kommune
$item.username   Bjørg Andal
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 08:30 - 19:00
Aktivitetslederkurs for bueskyttergruppa
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 17:30 - 20:00
Trenermøte håndball
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 10:00 - 21:00
Barnedåp
$item.username   Asbjørn Skarpsno
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 17:00 - 23:00
Sosialt J15
$item.username   Jan Ronald Helander
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 17:30 - 20:00
Foreldremøte G 2010 Fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:00 - 19:00
Foreldremøte G/J7 Håndball
$item.username   Christoffer Graff
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 17:30 - 17:30
Bursdag
$item.username   Norunn Øien Hølmo
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Svømmegruppa
$item.username   Sverre Fjermestad
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 17:00 - 21:00
Oppstartsmøte Innebandy 6-8 år
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 16:00 - 22:30
selskap
$item.username   Shabnam Shinwari Khan
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 17:00
Trenerkurs Del 2
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 2
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 2
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 19:00 - 02:00
Hendafest
$item.username   Ferhat Can
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:30 - 23:00
Medlemsmøte Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 21:00
Ekstraordinært årsmøte
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 09:00 - 12:00
Møte
$item.username   Johs Granås
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 08:30 - 20:30
konfirmasjon
$item.username   Carina Engelien
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 02:00
konfirmasjon
$item.username   Carina Engelien
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:00 - 19:00
Møte PEM Utvikling
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 22:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 14:00 - 22:00
Barnedåp
$item.username   Tanja Tapio Hedlund
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:00
Instruktørmøte Svømming
$item.username   Rune Nygaard
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 20:00
Instruktørmøte Svømming
$item.username   Rune Nygaard
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 16:00 - 23:45
Bursdag
$item.username   Rima Abdallkader
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 22:00
Møte Lillestrøm Idrettsråd
$item.username   Bengt Haugnes
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:00 - 20:00
Møte fotball
$item.username   Kristoffer Larsen
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 15:30 - 16:30
treningsleir J 13
$item.username   Espen Bråthen
  Les mer  
Sat 1 Aug
kl 10:00 - 20:00
Barnedåp
$item.username   Kenneth Engebretsen
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 16:30 - 21:00
generalforsamling Baldervegen borettslag
$item.username   Kent Edvard Aarstad
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 10:00 - 17:00
Bursdag
$item.username   Janne Madshus
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:30 - 21:00
Oppstartsmøte 5-åringer
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:00 - 21:00
Møte
$item.username   Monica Stensgård
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline